De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1301) bedraagt €800 per week voor maximaal 4 personen.
Klik op een foto en start het fotoalbum.
De vakantiewoning staat vrij op ons ruime terrein. Je beschikt over een eigen tuin, entree, parkeerplaats en (door de zon verwarmd) zwembad van 8x4m. Alle privacy! In elk seizoen biedt het terras een volledig vrij uitzicht op de heuvels en ’s avonds een prachtige sterrenhemel! De vakantiewoning is goed te verwarmen en daarom ook in de herfst en winter aangenaam toeven.
La Grande Veranda (95m2) is geschikt voor maximaal 4 personen en van vele gemakken voorzien. Er is een moderne keuken met o.a. een afwasmachine, koffiezetapparaat, waterkoker, koelkast met vriesvak, oven en inductiekookplaat. De badkamer is uitgevoerd met een douche, toilet, wastafel en wasmachine. De gezellige woon/eetkamer en de opkamer (via een trapje) met de tv-hoek zijn ingericht met oog op zitcomfort. Er zijn totaal twee slaapkamers: één in het souterrain (via een trapje) en één via een trap in de woonkamer op de eerste etage. De vakantiewoning wordt in het voor- en najaar verwarmd door elektrische kachels en een houtkachel. Wifi, Nederlandse TV via een schotel en een DVD zijn aanwezig. Verder zijn er ligstoelen bij het zwembad en op de veranda.
Vanwege een aantal trapjes en hoogteverschillen is het huis minder/niet geschikt voor mensen die slechter ter been zijn.
Voor meer informatie: lagrandeveranda.nl
Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1301 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden.
Onze vakantiewoning op deze locatie biedt alle mogelijkheden voor een veelzijdige vakantie en uitstapjes in de Bourgogne. Alles in deze omgeving is gericht op 'er even helemaal uit zijn' op 8-9 uur rijden vanaf Utrecht. Want dat doet deze streek met je: ont-stressen en tot rust komen. Of dat nu een vakantie betreft of het hebben van een rustige werk- of concentratieplek voor 1-4 personen. Met diverse faciliteiten in de directe omgeving van het prachtige Morvandese plattelandsleven.
La Grande Veranda is een oorspronkelijke 18e-eeuwse boerenwoning/schuur. In 2021/2022 is het geheel opgefrist tot een gîte met moderner comfort. Een uitgelezen basis voor natuurliefhebbers, wandelaars, sterrenkijkers en rustzoekers. Vanuit de gîte loop je zo het bos in. De ruime veranda biedt fantastisch uitzicht over de tuin en de heuvels/dalen rondom. Een heerlijke plek om in diverse seizoenen met elkaar te tafelen, te lezen, spelletjes te doen of te luieren. En valt er een druppel; dan zit je droog!
Boodschappen? Le Crot au Meunier is onderdeel van het dorp La Grande Verriere (4 km lager in de heuvels) waar je dagelijks vers brood kunt bestellen en diverse levensmiddelen kunt kopen bij de Epicerie Chez Cécile. Er is een bar-tabac, een postkantoor bij de Mairie en een hotel-restaurant. Op 17 km ligt de prachtige stad Autun met alle benodigde faciliteiten: wekelijkse vrijdag- en woensdagmarkt, restaurants, musea, cafés, terrassen, grote supermarkten, etc. Op 10 km van het huis liggen, buiten het mooie dorpje Saint Leger sous Beuvray, de Keltische opgravingen van Bribracte. We kunnen je de nodige tips en leuke adresjes geven over wat waar te vinden is. Ook over evenementen, restaurants, brocantes, mooie rij- en wandelroutes in de omgeving of iets verder weg.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 800 tot € 800 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 24-05-2023
Altijd reserveren op aanvraag!
Bedlinnen en handdoeken zijn te huur voor 12,50 per persoon, maar kunt u zelf ook meenemen.
Keukenlinnen is aanwezig.
Badlakens voor bij het zwembad zijn niet aanwezig en dient u zelf mee te nemen.
Op alle bedden (lengte 2.00 m, een tweepersoons en twee eenpersoons) liggen eenpersoons donzen dekbedden.
Toeristenbelasting is inbegrepen in de huurprijs.
Hout en elektriciteit zijn inbegrepen in de huurprijs.
Helaas zijn huisdieren niet welkom i.v.m. allergieën van volgende gasten.
Het huis is rookvrij.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡La Grande Verriere 🏡Autun 🏡Chalon sur Saone 🏡Beaune 🏡Dijon 🏡Saone et Loire 🏡Bourgogne 🏡Oost-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.