De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 7773) bedraagt €275 per week voor maximaal 3 personen.
Met de volgende link button kunt u contact opnemen met de verhuurder van dit vakantiehuis voor nadere informatie of reservering. Wilt u wel de beschikbaarheid controleren?
Klik op de kalender link om te zien wanneer het vakantiehuis nog gehuurd kan worden.
✉ Contact verhuurder
🛈 Overzicht huurprijzen
Klik op een foto en start het fotoalbum.
De gite is een aangenaam verblijf met alle comfort. Het is een recent pand gelegen in een grote tuin, die volledig omheind is. De woning omvat een hal, een slaapkamer, een douche met een toilet, een open keuken met aansluitend de zitruimte. De slaapkamer heeft een complete inrichting met toilettafel en nachtkastjes. Met een ingebouwde kast is er voldoende bergruimte voor kleding en andere spullen.
De keuken is compleet met oven/kookplaat, koel/vrieskast, vaatwasmachine, magnetron en dubbele spoelbak.
In de keuken bevindt zich een eettafel met 4 stoelen voor ontbijt.
De zitkamer heeft een bank die geschikt is om er een slaapplaats voor twee personen van te maken. Daarnaast zijn er nog twee fauteuils. In deze ruimte is ook de televisie en andere apparatuur geplaatst. De televisie heeft een nederlandstalig programma pakket. Daarnaast is Wifi beschikbaar.
Via de openslaande terrasdeuren komt u op een ruim terras op het zuiden met ligstoelen om te zonnen en een picknicktafel. Er is een bbq aanwezig.
Het terras is in een prachtige tuin gelegen met oude notenbomen, mooie coniferen en een appelboom. Vanuit de tuin heeft u uitzicht over het dal.
Op het terrein staat nog een afzonderlijk statig Frans huis (ook afzonderlijk te huur). In de kelder van dit huis staan een wasmachine en droger ter gebruik van beide huizen. Deze ruimte is van buiten af bereikbaar.
Uw auto kunt u parkeren voor de poort of op het parkeerterrein op 50 meter afstand.
Deze gite is uiterst geschikt om uw vakantie in een heerlijke rustige omgeving door te brengen. In principe voor 2 personen, maar met
1 kind kan het ook volstaan.
Het dorp La Roche Canillac ligt tegen een helling aangebouwd. Het bestaat uit een hoog en een laag deel t.w. La Roche Canillac en La Roche Basse. De woning is in het hoge deel gelegen. Men kijkt vanuit de woning op de achterzijde van het eeuwenoude kerkje . Naast de woning is de oude pastorie waarin nu de dokterspraktijk is gevestigd. Deze pastorie is een karakteristiek oud gebouw. Ook kijkt u op een nog bewoond oud kasteeltje. Naast de woning is een openbaar parkje met wat sportieve voorzieningen (jeux de boule, tafeltennis) .
In het dorp bevindt zich een winkel voor de meest elementaire dagelijkse boodschappen.
Op 1 km afstand is een prachtig gemeentelijk zwemmeer (gratis), een tennisbaan en een camping. De omgeving is erg bosrijk met vele wandelroutes.
In de directe omgeving zijn diverse bezienswaardigheden zoals de watervallen van Gimel en Murel, het bekende kasteel Tour de Merle, het dorpje Collonge La Rouge, bekende stuwen waaronder Gros Chastang.
De schitterende rivier Dordogne is op enkele kilometers afstand gelegen.
In het nabij gelegen toeristische stadje Argentat zijn talrijke terrasjes, restaurants en gezellige winkeltjes.
Op 20 minuten afstand ligt La Guenne waar zich een hele grote supermarkt bevindt. U kunt daar al uw boodschappen doen.
De nabij gelegen stad Tulle beschikt over tal van winkels en terrasjes. Twee keer per week is er markt. Hier bevindt zich ook het dichtst bijgelegen ziekenhuis. De stad heeft een bioscoop en een theater. In Tulle zijn ook vele restaurants in allerlei prijsklassen en soorten. Het prijspeil is laag te noemen, ook in het hoogseizoen.
Binnen een straal van 60 km vindt u ook nog vele interessante bezienswaardigheden zoals de plaatsen St Cere, Baulieu en Brive, maar ook te bezichtigen grotten b.v. Padirac.
Populair is ook het kanovaren op de snelstromende rivier de Dordogne in Argentat.
De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 275 tot € 0 per week. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.
Datum laatste update: 11-05-2023
De gite is per week van zaterdag tot zaterdag te huur. Aankomst na 16.00 uur en vertrek voor 10 uur.
In overleg zijn in het laag-, voor- en naseizoen andere aankomstdagen mogelijk. Minimum huurperiode één week.
La Roche Canillac is goed te bereiken vanuit diverse richtingen. De eenvoudigste route is vanaf Tulle waarbij u de N20 volgt richting Argentat. Na een tiental kilometers ziet u de afslag naar La Roche Canillac en kunt u verder de wegwijzers volgen, de afstand is dan nog plm. 15 km. Ook vanuit de toeristische plaats Argentat is er een goede verbinding.
In het dorpje aangekomen, rijdt u naar het oude kerkje op het dorpsplein, voorbij het kerkje rechts neemt u een smalle doorgang naar beneden (Rue Lafond de St. Mur), richting het aangegeven parkeerterrein, direct daarna naar links de Rue des Battuts in. Met de bocht mee wederom naar links en na plm. 150 meter bevindt zich aan de linkerkant "Petit Barry".
De huurprijs bedraagt voor het hoogseizoen € 350,- , voor- en naseizoen € 275,- en het laagseizoen € 250- per week. De schoonmaakkosten zijn
€ 30,-. Laken-, handdoek-, keukenlinnenpakket € 10,- per persoon/per week. U kunt ook kiezen voor zelf meenemen van uw linnengoed.
Vraag dan vooraf de afmetingen van het bed op.
Bij reservering wordt geen aanbetaling gevraagd. Betaling van de gehele huursom uiterlijk zes weken vóór aankomst.
Eigenaar is telefonisch te bereiken op 0033971405192 of 0031630715570
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:
🛈 Extra informatie
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
🏡La Roche Canillac 🏡Argentat 🏡Tulle 🏡Brive 🏡Corrèze 🏡Limousin 🏡Midden-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.