Corona voorwaarden: Geen annuleringskosten.
De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 7428) bedraagt €
450 tot € 895 per week voor maximaal 5 personen.
Bij de verhuring van dit huis is een last minute korting van toepassing. Deze korting is nog niet in de voorgaande huurprijs verwerkt.
Klik op een foto en start het fotoalbum
LASTMINUTE AANBIEDINGEN: Huurprijs per week
Le Domaine:
Alle huizen hebben eigen royale tuinen, heerlijke terrassen en een uitloop naar de bossen. Voorzien van hedendaags comfort, ademen de huizen met hun dikke muren en authentieke elementen de (Franse) sfeer van vroeger. De eigenaren, die in Nederland een woonwinkel hadden, hebben de huizen gezellig en sfeervol ingericht. In de zomer zijn de eigenaren ook op het domein aanwezig. ligt op 1000 km van Utrecht en is gunstig gelegen ten opzichte van de snelweg.
Ons domein herbergt een prachtige oude luxe verbouwde tabaksschuur die volledig afgescheiden van de overige gebouwen staat. Het is een unieke vakantiebestemming, voor 4-5 personen, waar u van een heerlijke onbezorgde vakantie kunt genieten! Volledige privacy, een heerlijke tuin met geurende bloemen die overgaat in een heuvelachtig bosgebied, een eigen zwembad, een stijlvolle inrichting met alle comfort en maar liefst twee badkamers.
De Begane Grond
Het geheel is geheel gelijkvloers; de grondoppervlakte beslaat circa 80 m2.
Via de fraaie voortuin stapt u zo de woonkamer binnen, waar u direct onder de indruk zult zijn van de prachtige natuurstenen muren en het schitterende balkenplafond. De woonkamer is uiterst smaakvol ingericht met onder andere een comfortabele zithoek, een eetkamertafel en een slaapbank. In de leuke open keuken vindt u alles wat u nodig heeft: een 4 pits gaskookplaat, een combimagnetron, een koelkast, een vriezer, potten en pannen in alle maten. Verzorgd glaswerk, smaakvol servies.
De eerste slaapkamer is voorzien van een 2-persoonsbed en een kledingkast. Alle bedden zijn voorzien van lattenbodems en uitstekende matrassen. In deze slaapkamer vindt u tevens een royaal bad en een wastafel. In de tweede slaapkamer zijn twee 1 persoonsbedden en een kledingkast. Een tweede badkamer biedt plaats aan een douche en een wastafel, de toilet is separaat.
Tuin en Zwembad
Een comfortabele tuinset met kussens, een grote tafel en parasol, een barbecue, een bovengronds zwembad met een doorsnede van 5,5 m en 4 comfortabele ligstoelen en een voetbaltafel; alles is aanwezig om u van de tuin, de omgeving, de uitzichten en de prachtige zonsondergangen te laten genieten. De tuin meet circa 300 m2 en gaat over in een heuvelachtig bosgebied. Een heerlijke omgeving voor ravottende kinderen, voor enthousiaste wandelaars en natuurliefhebbers. En gegarandeerde privacy!
Praktische Informatie
2 Slaapkamers 2 Badkamers Royale tuin met zwembad en uitloop naar bossen Huisdieren in overleg Roken niet toestaan Wifi Kinderbedje en kinderstoel
Genieten in de Dordogne
Het 'domaine' ligt in het departement de Lot op de grens met de Dordogne, een regio rijk aan historisch verleden en prachtig natuurschoon. Het is ruim 3,5 ha groot en herbergt drie heerlijke, sfeervolle vakantiehuizen (4-9 personen, 4-5 personen, 2 personen). Voor wie Franse sfeer, natuurschoon én toeristische mogelijkheden in de omgeving zoekt, is dit het ideale vakantieadres!
Het domein ligt in een heuvelachtig gevarieerd landschap. Wandelen kunt u direct vanuit huis. Een lekker wandelingetje brengt u in Payrac, een lief klein plaatsje met een Frans dorpscafé, een buro voor de Hollandse krant, een bakker, een apotheek en een kleine supermarché, met een goede slager.
Datum laatste update: 15-08-2022
Voor het hoogseizoen is Zaterdag is de wisseldag aankomst van af 16.00u vertrek voor 10.00u
Buiten het hoogseizoen kan iedere dag een aankomst dag zijn en kan er voor minimaal 3 dagen geboekt worden.
Overige kosten:
Schoonmaakkosten 55,-
verblijfsbelasting 1,- p.p.p.d.
Bedlinnen 12,- p.p.
Badlinnen 4,- p.p.
Gratis gebruik van wasmachine.
Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen
Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.
Aangepaste voorwaarden per 4 februari 2021
In verband met het Coronavirus heeft de verhuurder van dit vakantiehuis besloten om voor nieuwe verhuringen bijzondere en uiterst soepele voorwaarden te stellen indien u dit vakantiehuis zou willen huren. U krijgt namelijk een gratis flexibele huuroptie op deze vakantiewoning! Deze flexibele huuroptie geldt dus niet voor bestaande huurovereenkomsten tenzij uitdrukkelijk hierover in de huurovereenkomst afspraken zijn gemaakt.
Deze bijzondere voorwaarden zijn:
Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:
Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:
Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis.
Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:
Loupiac Souillac Payrac Sarlat Brive la Gaillarde Cahors Lot Midi Pyrénées Zuid-FrankrijkOver Vakantiehuis Frankrijk
Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties
in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren
vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doogebracht.
Wilt u ook de disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed.
En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief
Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.