VAKANTIE IN DE VAR:
Vakantiehuis in hartje Provence, met gedeeltelijk overdekt zwembad / bubbelbad.

MENU


KLIK HIER voor het versturen van een bericht aan de eigenaar of beheerder van dit huis in de Var (Zuid Frankrijk)

Wanneer u meer vakantiehuizen Var of elders in Frankrijk wilt bekijken dan kunt u hier naar de Startpagina / HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Zoeken met trefwoorden naar alle vakantie-huizen op deze website?

Vakantiehuis: Vakantiehuis in hartje Provence, met gedeeltelijk overdekt zwembad / bubbelbad te huur voor uw vakantie in Var (Frankrijk).

Huis in de Var huren?

Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in geheel Frankrijk. Hier kunt u thans meer dan 1.300 particuliere huizen vinden.

Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Zuid Frankrijk in de omgeving van Aups, Barjols en Aix en Provence die u particulier wordt aangeboden.
Indien u interesse heeft om dit vakantieverblijf in Régusse te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantieverblijf in de Var.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze accomodatie in Zuid Frankrijk (Provence-Cote d'Azur). Deze streek staat ook bekend als Provence.

Indicatieve huurprijzen per week vanaf: Laagseizoen: € 800, Voorseizoen/Naseizoen: € 800, Hoogseizoen: € 1.100.
De advertentie van deze accomodatie is 6135 keer bekeken.


Vakantie woning in de Var te huur:

Omschrijving van de woning geschikt voor 4 personen.
Vakantiehuis: Vakantiehuis in hartje Provence, met gedeeltelijk overdekt zwembad / bubbelbad voor uw vakantie huren in Provence-Cote d'Azur.

Het huis ligt in een woonwijk op ongeveer 2 km van het stadje Régusse.

Inrichting:
Het huis is helemaal gelijkvloers. Een woon / eetkamer met open keuken. Aan deze woonkamer (met TV, Cd-speler en video) is een mooie serre gebouwd met openslaande deuren naar het terras. Ook vanuit de keuken is er een deur naar het (gedeeltelijk overdekte) terras. Hier vindt u een fijne gasbarbecue. Aan de serre vast bevindt zich het zwembad. Dit zwembad is naar wens overdekt of open. Voor het voor - en najaar ideeal. Zwemmen behoort altijd tot de mogelijkheden. In de zomer kan het dak en de voorkant open zodat u buiten zwemt. Het zwembad is ook een bubbelbad.

In de tuin ( 850 m˛ ) staat een pingpongtafel. Wilt u echt wandelen dan zit u op 5 minuten afstand van een bos.

Er zijn 2 slaapkamers in het huis, beide met een twee-persoonsbed en er zijn 2 badkamers. 1 badkamer (met bad, wastafel en toilet) bevindt zich aansluitend aan een slaapkamer De tweede badkamer (douche , wastafel en toilet) is apart. In de woonkamer staat nog een slaapbank.

 

 

Uw vakantiewoning in dep. Var.
in de omgeving van: Aups, Aix en Provence en Barjols.

Regio: Provence-Cote d'Azur Departement: Var
Vakantiehuis: Vakantiehuis in hartje Provence, met gedeeltelijk overdekt zwembad / bubbelbad vakantie verhuur in Var.Régusse: Voor de eerste levensbehoeften kunt u in het dorp terecht bij een bakker, een slager en een kruidenier. Vanzelfsprekend is er een dorpscafé. Verder kunt u voor de eenvoudige maaltijd of heerlijke Pizza naar de pizzeria  "Chez bonne Maman". Voor een stijlvollere maaltijd is sinds kort "Le Temps des Secrets" een aanwinst. Voor toeristische tips kunt u terecht bij het Office du tourisme. In het huis is veel informatie over de omgeving aanwezig. Sportieve gasten kunnen hun hart ophalen op de tennisbanen, de Jeu des Boules-banen en natuurlijk in de dichtbij gelegen Gorges du Verdon.Omgeving: Het Lac de st. Croix en de Gorges du Verdon, zijn binnen een half uur te bereiken.  De Gorges du Verdon, is de diepste, langste en wildste canyon in Europa en vormt een uitdaging voor kanoërs, bergbeklimmers en andere sportliefhebbers.

Het huis in Régusse huren

Info huur / verhuur van deze woning in de regio Provence-Cote d'Azur
Vakantiehuis: Vakantiehuis in hartje Provence, met gedeeltelijk overdekt zwembad / bubbelbad vakantie verhuren in Régusse. Indicatie huurprijs per week: Laagseizoen: € 800, Voorseizoen/Naseizoen: € 800, Hoogseizoen: € 1.100.

Bijzonderheden:
Afwasmachine aanwezig
Wasmachine aanwezig

Huisdieren niet toegestaan
In huis mag niet worden gerookt.

2 fietsen aanwezig
Borgsom is € 300 per huurperiode.

Voor informatie of reserveringen: info@lecocon.org

 

Meer foto's vindt u op de pagina: http://www.lecoconvacances.com/index.php/Vakantie-huizen-4/Maison-Cocquelicots-Regusse-4-pers.html

U kunt de eigenaar/beheerder via de volgende link een e-mail sturen voor het aanvragen van meer informatie of reservatie van het vakantieverblijf. E-MAIL KLIK HIER

Bezoek de website van de eigenaar voor meer vakantie informatie en/of reserveringen.

Heeft u ook een vakantiehuisje te huur in Var (Provence-Cote d'Azur)? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw vakantiewoning verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Een vakantiehuis Var huren of verhuren
doet u op vakantiehuis-frankrijk.nl

Zoeken op deze site:  

De website waar u uw vakantiehuis Provence-Cote d'Azur kunt vinden
(Location Régusse, maison pour vacances en France)

Dit vakantieverblijf in Zuid Frankrijk wordt u door de eigenaar/beheerder rechtstreeks aangeboden. De gegevens van deze accomodatie op onze website zijn online door de eigenaar ingevoerd. Vakantiehuis-Frankrijk.nl heeft deze accommodatie niet bezocht en kan niet controleren of de inhoud van de advertentie (on)volledig is.