Te huur: Charente Ecuras

Tinkers Bell op Vakantiepark Village le Chat. Zwembad, Zwemmeer, Vismeer, 18 Holes golfbaan, Tennis, Smart TV, Gratis 5G Internet, X-Box, Privacy.

De huurprijs voor dit vakantiehuis (nr. 1260) bedraagt €595 tot € 795 per week voor maximaal 4 personen.

Klik op een foto en start het fotoalbum.

Vakantiehuis: Tinkers Bell op Vakantiepark Village le Chat. Zwembad, Zwemmeer, Vismeer, 18 Holes golfbaan, Tennis, Smart TV, Gratis 5G Internet, X-Box,  Privacy. te huur in Charente (Frankrijk)
Tinkers Bell De entree met gang, slaapkamers, badkamer en balkon met prachtig uitzicht over het meer. De gezellige woonkamer Woonkamer met open keuken De eethoek met mooie keuken van alle gemakken voorzien. Wasmachine, Vaatwasser enz.enz. Masterbedroom met balkon De 2e slaapkamer met hoogslaper, buro en extra 1 persoonsbed. De stoere hoogslaper met buro Prachtig uitzicht vanaf het balkon
❤️ Opslaan in Favorieten

Omschrijving van dit huis in de Charente Zuid-West-Frankrijk:

Tinkers Bell

Het is heerlijk vertoeven in deze mooie vrijstaande woning. De woonkamer bevindt zich beneden daar vindt u een fijne zithoek, eethoek, Smart TV met de bekende Nederlandse zenders, cd speler/radio en spelletjes aanwezig. Voor de liefhebbers zijn een spelcomputers (X-Box en Wii), bordspelletjes en tafeltennis badges en balletjes aanwezig.


Compleet ingerichte keuken voorzien van moderne apparatuur zoals een elektrische kookplaat met afzuigkap, vaatwasser, wasmachine, nieuwe oven, magnetron, nieuwe koelvriescombinatie, koffiezetapparaat, Senseo, waterkoker, broodrooster etc. Snel gratis 5G internet en WIFI d.m.v. aangelegde glasvezelkabel.


De slaapkamers bevinden zich boven. Een 2 persoons slaapkamer met een 2 persoonsbed. Een 2e slaapkamer met een 1 persoonsbed en een hoogslaper met een bureau.

Vanaf de 2 persoons slaapkamer heeft u een schuifpui naar het balkon. Waar u heerlijk tot de late uurtjes kunt genieten van het mooie uitzicht over het meer.


Badkamer: Douche, wastafel en toilet.

In de grote tuin heeft u veel privacy door de bomen aan de linkerkant en een heg voor en aan de rechterkant. U kunt hier heerlijk genieten van de rust en de natuur. Het vakantiehuis ligt heel centraal op het park. U kunt lopend in een paar minuten naar het zwembad met gratis ligbedden en parasols, tennisbanen, speeltuin, midgetgolf, speelvelden, zwemmeer en visvijver. Tevens is bij het meer een strandje met gratis ligbedden en parasols aanwezig. In het meertje is een glijbaan en een vlot waar kinderen zichzelf naar de overkant kunnen trekken. Het zwembad heeft een apart omheind peuterbad. Tevens is net buiten het park een 18-holes golfbaan voor geoefende en niet geoefende spelers een 18-holes par 3 baan. Ook hier bevindt zich een restaurant waar u heerlijk kunt genieten van het goede leven.


Elektrische laadpalen voor uw auto kunt u vinden bij de Supermarche in Montbron. Dit ligt op slechts 6 km van het park.


Laagste prijs garantie! Deze verhuurder met huisnummer 1260 garandeert uitdrukkelijk dat hij in alle gevallen de huurders de laagste huurprijs zal aanbieden.

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen


De omgeving van deze vakantiewoning in Poitou Charentes:

De entree met gang, slaapkamers, badkamer en balkon met prachtig uitzicht over het meer.

Het park ligt aan de rand van het prachtige rustgevende Parc naturel regional Perigord-limousin.

Het mooie heuvellandschap met de vele koeien, beekjes, watermolentjes. Er zit zelfs een wijnboer bij het vakantiepark in de buurt. Hier kunt u voor een wijnproeverij en een heerlijk flesje Franse wijn terecht. Voor de fijnproevers is er zelfs een Michelin sterrestaurant genaamd La Moulin de la Tardoire in de buurt, wat is gelegen aan het prachtige riviertje.


Bezienswaardigheden:

U kunt verschillende kasteeltjes bezoeken in de wijde omgeving.

Franse markten waaronder Bric & Brac rommelmarkten.

Zeilen en surfen op een meer.

Spannende grotten.

Historische steden: Angouleme, Rochefoucauld, Cognac, Brantome, Limoges.

Limoges is wereldberoemd dankzij het porselein. De wereldhoofdstad van de vuurkunst is ook een Stad van Kunst en Geschiedenis. De rivier Vienne geeft aan de stad een bijzondere charme.

Angoulême is een plaats gelegen in het departement Charente, in de regio Poitou-Charentes. De plaats ligt op een plateau bij een meander van de rivier Charente en wordt ook wel het ‘balkon van het zuidwesten’ genoemd.

Brantôme is een plaatsje gelegen aan de oevers van de rivier Dronne, in het departement Dordogne. Brantôme staat ook wel bekend als het Venetië van de Perigord. Het plaatsje ligt op een oude bedevaartsroute naar Santiago de Compostela, de zogenaamde Via Lemovicensis.

Cognac is een plaats in het departement Charente, dat deel uit maakt van de regio Poitou-Charentes. Het plaatsje geef haar naam aan de wereldberoemde drank Cognac, van origine afkomstig uit deze streek. Na Angoulême is Cognac de belangrijkste plaats in deze regio.



Voor de liefhebbers: Het voormalige Chateau Meiland.


Paardrijden

Karten

Kanovaren en kajakken

Aventure Parc Lacs de Haute Charente

Aquapark de Coucou

Wandel en fietsroutes verkrijgbaar bij het VVV kantoor in Montbron en tevens kunt u uitstapjes en andere folders vinden in de infomap in uw vakantiehuis. Ecuras biedt wandelroutes, zelfs wandelroutes richting Spanje en fietsroutes.


Ook een leuk dagje uit maar dan verder weg.

Chateau Ilja Gort:

U kunt gaan naar het Chateau Gort & Gort. U kunt bij het Chateau van de beroemde Ilja Gort een rondleiding op het Chateau krijgen, tevens kunt u meedoen aan de wijnproeverij en u kunt een flesje wijn daar ter plekke aankopen. U kunt ook bij het Chateau een (gesigneerd) boek aanschaffen. De aanmeldinfo vindt u op de website.
Visite – Château Gort & Gortchateaugort.nl › visite
Het château is alleen op afspraak te bezoeken. Dat kan van maandag t/m donderdag om 16.00 uur. In het weekend is het château gesloten.

Voor uw oriëntatie: Ecuras ligt in de buurt van de plaatsen: Limoges, Angouleme, Cognac, La Rochefoucauld en Montbron. Toon op landkaart

Informatie voor de huurder:

📆Klik hier voor beschikbaarheid ✉ BOEK NU of info opvragen

Informatie over de huurprijzen

De huurprijzen voor deze accommodatie lopen van € 595 tot € 795 per week. Indien het mogelijk is om per dag te huren dan worden dagprijzen in rekening gebracht. Wanneer u op de button "BOEK NU of info opvragen" klikt dan kunt u ook eenvoudig de huur met de bijkomende kosten uitrekenen.

🛈 Extra huur + prijs informatie
❤️ Opslaan in Favorieten

Datum laatste update: 11-05-2023

Linnenpakketten kunt u zelf meenemen of zijn te huur via de beheerder voor 20 euro pp.

Badhanddoeken en keukenlinnen kunt u zelf meenemen.

Fietsen te huur in Montbron (6 km). Folders zitten in de infomap.

Elektrische laadpalen voor uw auto zijn te vinden bij de Supermarche in Montbron (6km). Tevens vindt u hier supermarkten, een postkantoortje, sigarenwinkeltjes, bakker, slager enz. Ook is hier een doktersdienst.

Borgsom 100 euro.
Linnenpakketten 20 euro per persoon of zelf meenemen.
Schoonmaak 72 euro.

Review plaatsen?
Heeft u hier ook uw vakantie gevierd? U kunt op de volgende pagina als eerste huurder een recensie plaatsen en het vakantiehuis op onderdelen een cijfer geven:
Review plaatsen

Wij adviseren u om tijdig een annuleringsverzekering af te sluiten. Bij voorkeur met een All-Risk dekking. U krijgt straks, wanneer u ons een bericht stuurt, van Vakantiehuis Frankrijk een e-mail met de link naar de pagina waar u straks de annuleringsverzekering en/of een reisverzekering kunt afsluiten. Bewaar deze e-mail straks goed.

Over deze woning zijn nog de volgende bijzonderheden te vermelden:

  • Laagste prijs garantie is aanwezig Laagste prijs garantie
  • Buiten bebouwde kom is aanwezig Buiten bebouwde kom
  • Grote tuin is aanwezig Grote tuin
  • Kindvriendelijk is aanwezig Kindvriendelijk
  • Internet/wifi is aanwezig Internet/wifi
  • Balkon met uitzicht is aanwezig Balkon met uitzicht
  • Zwemmeer in de buurt is aanwezig Zwemmeer in de buurt
  • Eigen parkeerplaats is aanwezig Eigen parkeerplaats
  • Eindschoonmaak verplicht is aanwezig Eindschoonmaak verplicht
  • Nederlandse TV is aanwezig Nederlandse TV
  • Fietsen te huur is aanwezig Fietsen te huur
  • Rustig gelegen is aanwezig Rustig gelegen
  • Barbeque is aanwezig Barbeque
  • Verwarmd zwembad is aanwezig Verwarmd zwembad
  • Zeer veel privacy is aanwezig Zeer veel privacy
  • Pretpark in de buurt is aanwezig Pretpark in de buurt
  • Heel mooi uitzicht is aanwezig Heel mooi uitzicht
  • Gezamenlijk zwembad is aanwezig Gezamenlijk zwembad
  • Peuter zwembad is aanwezig Peuter zwembad
  • Eigen tennisbaan is aanwezig Eigen tennisbaan
  • Jeu de Boules baan is aanwezig Jeu de Boules baan
  • Vrijstaand huis is aanwezig Vrijstaand huis
  • Complete keuken is aanwezig Complete keuken
  • Wasmachine is aanwezig Wasmachine
  • Vaatwasser is aanwezig Vaatwasser

Sportieve mogelijkheden in de nabijheid:

  • Wandelen is aanwezig Wandelen
  • Fietsen is aanwezig Fietsen
  • Zwemmen is aanwezig Zwemmen
  • Vissen is aanwezig Vissen
  • Golfen is aanwezig Golfen
  • Tennissen is aanwezig Tennissen
  • Paardrijden is aanwezig Paardrijden

Klik op de volgende link voor uitgebreide en gedetailleerde informatie over dit vakantiehuis:

🛈 Extra informatie

Alternatieve vakantiehuizen in de omgeving?

Is dit vakantiehuis voor u niet geschikt of is het niet beschikbaar dan verzoeken wij u de volgende links te gebruiken voor de vakantiehuizen die in de omgeving van dit huis liggen:

🏡Ecuras 🏡Limoges 🏡Angouleme 🏡Cognac 🏡La Rochefoucauld 🏡Montbron 🏡Charente 🏡Poitou Charentes 🏡West-Frankrijk

Over Vakantiehuis Frankrijk

Vakantiehuis-Frankrijk.nl is een organisatie die zich vanaf 2003 bezig houdt met dienstverlening voor particuliere huiseigenaren in Frankrijk die hun dierbare vakantiewoning willen delen met andere Nederlanders en Vlamingen. Op deze manier kunnen de Nederlanders en Vlamingen die zich (nog) geen 2e huis in Frankrijk kunnen veroorloven toch op een betaalbare manier genieten van de prachtige huizen op de mooiste locaties in Frankrijk. Maar de eigenaren kunnen hun huis in Frankrijk, zoals u ziet, bij ons ook te koop zetten. Dus voor huren en kopen bieden wij u een mooi aanbod van (vakantie)huizen. Dit is de formule voor een onvergetelijke vakantie of het oneindige genot van het bezit van uw eigen (tweede) huis in Frankrijk.
Inmiddels hebben circa 900 eigenaren zich bij vakantiehuis-frankrijk.nl aangesloten en hebben de afgelopen jaren vele tienduizenden Nederlands en Belgen tot groot genoegen hun vakantie in een vakantiehuis, bungalow, villa, gite of appartement in Frankrijk doorgebracht.
Wilt u ook de 🛈 Disclaimer eens lezen? Hier staat o.a. in dat u als huurder zelf aansprakelijk bent voor de afspraken die u met een verhuurder van een vakantiehuis maakt.
U vindt overigens ook bij ons kastelen die gehuurd kunnen worden alsmede boerderijen, gîtes, chalets, studio's, vakantiehuisjes op een kleine camping of een heerlijk huis op een groot Frans landgoed. En er is keus genoeg tussen goedkoop en exclusief

Bekijk alle vakantiehuizen die op Vakantiehuis Frankrijk te huur worden aangeboden.