Vakantievilla Lot met privé zwembad te huur

MENU

U kunt hier een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantiehuis in de Lot

Wanneer u meer huizen in de Lot wilt bekijken dan kunt u hier naar de HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Vakantiewoning Lot huren?

Vakantievilla Lot met privé zwembad te huur.Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Zuidwest Frankrijk in de omgeving van Figeac, Sarlat en Rocamadour die u particulier wordt aangeboden.
Indien u interesse heeft om dit vakantiehuis in de plaats Cardaillac te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de Nederlandse eigenaar van deze vakantiewoning in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Zuid Frankrijk (Midi Pyrenees)


Vakantie villa Lot te huur :

Omschrijving van de woning

Voor uw vakantie is deze villa in de Lot te huur.

Villa Villa L'Oustal Niau - in maart 2006 opgeleverd - is in Provencaalse stijl gebouwd. De villa is crème wit/licht beige gepleisterd en alle ramen zijn voorzien van lavendelblauwe houten luiken.
De dakpannen zijn rood.

Het vloeroppervlak van villa L'Oustal Niau is 110 m2.
De Villa beschikt over 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad en is geschikt voor maximaal 6 personen + 1 baby

Op de begane grond van de villa bevindt zich aan de zwembadzijde een grote veranda met provençaalse bogen, waar men heerlijk kan genieten van een hapje en een drankje, verder bevindt zich op de begane grond de garage.
Op de eerste verdieping bevindt zich de riante woonlaag met een zeer groot terras.
Het terras is voorzien van een groot (8 bij 2 meter) zonnescherm, zodat men desgewenst lekker in de schaduw kan zitten.
Het elektrische zonnescherm is uitgevoerd in de kleuren van het huis, lavendelblauw, beige en wit.
Bij het privé zwembad van 9 X 4,5 meter staan luxe ligbedden uitgevoerd in blauw, geel en/of wit.
Verder is het zwembad voorzien van een elektronische kinderbeveiliging.

Villa L'Oustal Niau is door een binnenhuisarchitecte ingericht met uitsluitend nieuw meubilair.
Blauwe banken, een lange houten eettafel, rieten stoelen, romantische bedden met provençaalse dekspreien. De kleuraccenten zijn lavendelblauw, wit en zonnebloemgeel.

De badkamer is fraai betegeld.
De keuken van villa L'Oustal Niau is lichtblauw van kleur. Alle gewenste keukenapparatuur, zoals een vaatwasser, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster, mixer, oven, magnetron, wok etc. is aanwezig.

Het huis in omgeving van: Figeac, Sarlat en Rocamadour
 

Regio: Midi Pyrenees Departement: Lot

Uw reis naar uw vakantie villa in Zuid-Frankrijk. Departement Lot.

Cardaillac is een authentiek middeleeuws dorpje met 528 inwoners, gelegen in de Lot. Kenmerkend zijn de oude torens van het fort die een magnifiek uitzicht over Cardaillac zélf en de wijde omgeving bieden. Middelpunt van Cardaillac is hotel/ restaurant Chez Marcel, waar altijd een gemoedelijke en gezellige sfeer heerst en waar je heerlijk kunt eten.

Cardaillac heeft kleine smalle straatjes waarin een epicerie (kruidenier), een boulangerie (bakker), een brocanterie (antiquair), een coiffure (kapper), een postkantoor en een moderne huisartsenpraktijk zijn te vinden.

Onze vakantievilla ligt in de vrije natuur en tóch op slechts 300 meter lopen van het centrum van Cardaillac.

De directe omgeving van Cardaillac biedt legio mogelijkheden zoals wandelen, mountainbiken, zwemmen, kanovaren, paardrijden, golfen en het bezoeken van grotten en (wijn)chateaux.

Kortom: Cardaillac is een prachtige plek om zorgeloos vakantie te vieren.
Niet voor niets is het door de franse overheid uitgeroepen tot “ Un des plus beaux villages de France”.

Op slechts 8 kilometer afstand biedt Figeac legio winkels, restaurants, terassen, musea, etc.

De vakantiewoning in Cardaillac huren

Info huur / verhuur van deze woning in de regio Midi Pyreneeen.

Deze villa's zijn ook geschikt als groepsaccommodatie in de Lot in Zuid-Frankrijk.

De huurprijs is inclusief olie (uitsluitend zomerperiode), water en stroom.

Niet in de prijs inbegrepen zijn de kosten voor:

Borg: € 150,- ter plaatse te voldoen aan de hostess voorafgaand aan de sleuteloverdracht.

Schoonmaak: € 50,- te voldoen ter plaatse.

Stookkosten: € 25,- per week van oktober tot en met maart.

Donzen dekbedden zijn in beide villa’s aanwezig, beddengoed dient à raison van € 7,50 p.p. te worden gehuurd. De bedden zijn voor u opgemaakt bij aankomst.

Handdoeken en theedoeken dient u zelf mee te nemen.

Onze hostess, Martina Bryant, verwelkomt u en zal – ook tijdens uw verblijf - eventuele vragen beantwoorden.
Verder is zij verantwoordelijk voor het innen en restitueren van de borg.

In de maanden van oktober tot en met maart is het ook mogelijk om voor een langere periode te huren. In onderling overleg kan dan een huurprijs per maand worden afgesproken.

Bekijk a.u.b. onze verhuur kalender voor beschikbaarheid.

We beschikken op dit domein nog over een andere villa. (max. 8 personen + 1 baby) De twee villa's kunnen ook gezamenlijk gehuurd worden. Dit is vooral interessant indien u met meerdere families met vakantie wilt en toch over uw privacy wilt beschikken. Gezamenlijk zijn de villa's uitermate geschikt als groepsaccommodatie.

Voor meer informatie over de huurprijzen van deze woning en de beschikbaarheid dit vakantiehuis c.q. vakantievilla in de Lot dan kunt u de Nederlandse eigenaar een e-mail sturen of zijn eigen website bezoeken. U kunt hiervoor op de volgende links klikken:

E-MAIL KLIK HIER

De website van de eigenaar bezoeken. Klik hier!

Heeft u ook een villa te huur in de Lot? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw vakantievilla verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Een vakantiewoning in Frankrijk huren of verhuren doet u op vakantiehuis-frankrijk.nl

De website waar u uw villa in Frankrijk kunt vinden
(Location Lot maison pour vacances en France)

 Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren | Vakantiewoning kopen | Zoekmachine| Cardaillac| vakantiewoning Frankrijk | FAQ | Info | vakantiewoningen zoeken met de kaart | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren | vakantiewoning verkopen | Villa's Lot |Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Frankrijk links| Lastminutes Frankrijk