|
|
Een villa in de Herault huren?
Deze pagina maakt deel uit van de website van
www.vakantiehuis-frankrijk.nl
De site voor verhuur en verkoop van particuliere franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiebungalows in Zuid Frankrijk in de omgeving van Carcassonne, Narbonne en Béziers.
Indien u interesse heeft om vakantie bungalow te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de eigenaar van deze
bungalows in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze
villa's in Zuid Frankrijk (Languedoc Roussillon)
Vakantiebungalows Minervois:
|
 |
Omschrijving
van de bungalows |
 |
|
Villa La Guigne
Aan de voet van de Montagne Noir, bij een schitterend natuurgebied voor mooie wandelingen en fietstochten, ligt La Livinière, bekend om zijn goede wijnen.
De twee nieuwe, compleet ingerichte villa's zijn ieder geschikt voor maximaal 6 personen.
Op deze pagina wordt Villa La Guigne beschreven. Via de links onderaan
deze pagina kunt u de andere villa's
bekijken.
De nieuwe, compleet ingerichte
villa is geschikt voor maximaal 6 personen, heeft een privé-zwembad van 8 x 4 meter met Romeinse
inlooptrap en onderwaterverlichting. Vanzelfsprekend heeft men de beschikking over voldoende
tuinmeubelen, ligbedden, parasol en vaste barbeque.
Deze luxe villa heeft een eigen garage.
U kunt ook gebruik maken van de tafeltennis-tafel compleet met ballen en badjes.
Er is maximaal één huisdier toegestaan. De bedden zijn al voor u opgemaakt.
De kosten hiervan worden met de borgsom verrekend. Regelmatig is er de gelegenheid om onder
leiding van een ervaren gids gratis een avontuurlijke verkenningstocht te maken,
met een picknick. Indeling: Entree met toegang tot toilet.
Woonkamer: bankstel, fauteuils, salontafel, boekenkast, meubel met kleurentelevisie
en analoog-satelietontvanger, stereo-toren,
openslaande deuren naar het terras.
Eetkamergedeelte: tafel met 6 stoelen. Open
keuken: 4-pits gasfornuis, oven, afzuigkap,
vaatwasmachine, koelkast en magnetron,
koffiezetapparaat en alle keukenbenodigdheden
voor 6 personen. Badkamer: douche, ligbad en
wastafelmeubel. 3 Slaapkamers: 2
tweepersoonsbedden van 1.40x2.00 en 2
éénpersoonsbedden van 0.90x2.00 voorzien van
nachtkastjes en lampjes en kastruimte. De
ouderslaapkamer heeft openslaande deuren naar
het terras. Garage met wasmachine en extra
koelkast.
|
De bungalows in omgeving van: Carcassonne, Narbonne en Béziers
(Minervois)
 |
Regio: Languedoc Roussillon
Departement:
Herault |
 |
|
Ons
dorp en de omgeving:
La livinière is een oud dorpje met 600 inwoners en ligt in het bekende en prachtige wijngebied Languedoc, met o.a de steden Montpelliers, Carcassonne en Narbonne. Veel van onze mede inwoners leven van de wijnbouw. La Livinière heeft een kruidenier, een warme bakker, een arts een apotheek en uiteraard verschillende châteaux, waar u heerlijke en vaak bekroonde wijnen kunt proeven.Olonzac is een groter dorp op een paar minuten afstand , voor uw bezoek aan restaurants, grotere winkels of gezellige terrasjes. Wij wonen, verhuren en bouwen inmiddels 10 jaar in La Livinière.
Het landelijke La Livinière ligt aan de voet van de Montagne Noir. Een gebied met erg veel natuurschoon, waar u uren kunt wandelen, picknicken, of zwemmen in de kristal heldere beekjes en rivieren die zich tussen imposante rotswanden een weg hebben gebaand. Het eeuwenoude pittoreske plaatsje Minerve (de naamgever van de wijnstreek Minervois) is een must om te bezoeken. Aan de andere kant van La Livinière strekt zich een breed dal uit waardoor het beroemde Canal du Midi, in opdracht van Napoleon gegraven, met z'n vele sluisjes loopt. U kunt een boot huren en door de sluizen manoeuvreren. In Beziers zijn, in verband met het enorme hoogteverschil, negen sluizen op rij; een ingenieus waterwerk, leuk om te bekijken!
Op een half uur rijden, in meerdere richtingen liggen grote plaatsen als Carcassonne, Beziers en Narbonne Deze oude steden zijn uw bezoek meer dan waard. Kastelen, parken, winkels, (rommel) markten en restaurants. U kunt heerlijk in het zonnetje genieten van een glas wijn, terwijl u opgaat in het goddelijke Franse leven. Of, wat actiever, een balletje slaan op de golfbanen.
Narbonne ligt aan de kust, heeft een boulevard met terrasjes, restaurantjes en een breed, kindvriendelijk strand. Er worden ligbedden, parasols en waterfietsen verhuurd. De
Pyreneeën zijn binnen 2 uur rijden bereikbaar voor uitstapjes, waar u in de winter van meerdere skigebieden en accommodaties gebruik kunt maken. Aan de kustkant, ten zuiden van Perpignan, tegen de rotsen van de
Pyreneeën, liggen authentieke havenplaatsjes zoals o.a Collioure en Port-Vendres. Deze rotskust biedt prachtige snorkel- en duikmogelijkheden.
La Livinière is vanuit Nederland ongeveer 1200 kilometer richting Narbonne, waar u op de A9 afslag 37 neemt om binnen een half uur in ons dorp te zijn. Vanuit Amsterdam kunt u direct vliegen op Toulouse. Via de A61 is het dan nog ruim een uur rijden. Vanuit Brussel gaan directe- en goedkope vluchten naar Carcassonne.
Wij begroeten u graag in La Livinière. Ron en Annemiek.
|
De vakantiewoning in La Livinière huren
 |
Info huur /
verhuur van deze vakantie bungalows in Zuid-Frankrijk |
 |
Wanneer u op de onderstaande link klikt dan krijgt u te zien wanneer het huis in La Livinière vrij is om te huren. U krijgt dan ook de exacte huurprijs te zien en eventuele bijzonderheden over de huur periode.
Verhuur huis info
vakantie beschikbaarheid
Voor reserveringen en voorwaarden tel/fax 0033(0)468914385 of
E-mail
Wij hebben ook nog een huis (villa met zwembad)
in de Herault te huur. U kunt
hier klikken wanneer u belangstelling heeft
om deze villa te huren. Of voor ons andere
vakantieverblijf kunt u
hier klikken.
Sinds kort verhuren wij ook een ander
vakantiehuis.
|
|