VAKANTIE VILLA UZÈS 
Villa met privé zwembad in de Gard te huur

MENU

U kunt hier een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantiehuis in de Gard

Wanneer u meer vakantiehuizen in de Gard wilt bekijken dan kunt u hier naar de HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Vakantiewoning Gard huren?

Vakantie villa Uzes te huur in Zuid-Frankrijk.Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Zuid Frankrijk in de omgeving van Nimes , Uzes en Avignon.
Indien u interesse heeft om dit vakantiehuis in de plaats Serviers te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de Nederlandse eigenaar van deze vakantiewoning in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Zuid Frankrijk (Languedoc Roussillon)


Vakantievilla Uzès (5 km) te huur:

Omschrijving van de woning

Tijdens uw vakantie heeft u bij deze villa bij Uzes de beschikking over een heerlijk privé zwembad.

Indeling van de villa
Woonkamer
De woonkamer is door de vele ramen heerlijk licht en biedt een prachtig uitzicht over de vallei naar Uzès. Middels verschillend schuifpuien heeft u vanuit de woonkamer direct toegang tot het rondom gelegen terras. De woonkamer bestaat uit een zithoek, een eethoek en een openhaardhoek. De zithoek beschikt over radio en televisie met satellietverbinding waardoor ook Nederlandse zenders bekeken en beluisterd kunnen worden.

Slaapkamers
De villa beschikt over drie 2-persoons slaapkamers met voldoende kastruimte. Elke slaapkamer geeft direct toegang tot het terras.

Keuken, bijkeuken en badkamer
De keuken en de badkamer zijn van alle noodzakelijke gemakken voorzien. De keuken is ruim en voorzien van een koel/vries combinatie, een oven/magnetron combinatie, een afwasmachine en een 4-pits gasfornuis. In de bijkeuken staat de wasmachine. In de badkamer vindt u een bad met douche mogelijkheid. Het toilet bevindt zich in een aparte ruimte.

Zwembad
Op het terrein bevindt zich een privé zwembad van 5 x 10 meter. Rondom het zwembad ligt een betegeld terras met diverse ligbedden, ligstoelen met kussens en tafels en er is een buitendouche aanwezig.

De villa  in de omgeving van: Nimes, Uzes en Avignon
(Uzege)

Regio: Languedoc Roussillon Departement: Gard

Het mooie uitzicht van de villa naar Uzes.

Omgeving
Serviers maakt deel uit van Serviers et La Baume en ligt 5 km ten westen van Uzès. Serviers is gebouwd aan de voet van een heuvel en wordt gekarakteriseerd door een 17e eeuws kasteel dat de heuvelrug siert. In Serviers bevindt zich het waterpretpark La Bouscarasse. Het pretpark is gericht op zowel jonge als oude waterliefhebbers.

De driehoek Avignon - Nimes - Alès staat bekend als l'Uzège. Het hertogdom Uzès kent een rijke geschiedenis en biedt tal van historische bezienswaardigheden in de vorm van gebouwen en musea. De vele restaurants, terrasjes, winkels, galerieën en antiquairs maken het stadje het bezoeken meer dan waard. Ook de lokale markten op woensdag- en zaterdagochtend, die bezoekers uit de hele regio trekken, zijn zeer de moeite waard.

De belangrijkste plaats uit de omgeving na Uzès is Saint Quentin la Poterie dat, zoals de naam reeds doet vermoeden, bekend staat om de vele poteries. Ook wijnliefhebbers kunnen in de omgeving van de villa hun geluk beproeven. Bekende wijngebieden zijn o.a. Tavel, Lirac en Pouzillac.

Het strand aan de Middellandse Zee is slechts 45 autominuten verwijderd van de villa.

Activiteiten
Voor de sportieve vakantieganger biedt Serviers en omgeving talloze mogelijkheden. Er bevinden zich diverse wandelroutes in de omgeving (kaart met routes aanwezig in de villa), de 9-holes golfbaan van Uzès ligt op 15 minuten rijden van het huis, en daarnaast zijn er verschillende mogelijkheden om af te slaan op courses in de directe omgeving.
De rivier Le Gardon kan per kano verkend worden vanaf diverse vertrekpunten in de nabijheid van Serviers. Er zijn ook mogelijkheden om te tennissen en prachtige tochten te paard te maken.

De vakantievilla in Serviers huren

Info huur / verhuur van deze woning in de regio Languedoc Roussillon.

Voor de vakantie verhuur van deze Villa bij Uzes kunt u contact opnemen met de eigenaar.

Verhuur informatie

De villa is ongeveer 9 weken te huur in het hoogseizoen. Kijk op de kalender voor beschikbaarheid.

Huisdier: 50 euro per week per huisdier.

Voor informatie omtrent verhuur en beschikbaarheid kunt u contact opnemen met:

Rob en Ivonne Wiers
Tel: +31 (0)172 409579
Mob: +31 (0)620 040807
Email: E-MAIL KLIK HIER

Of kijk op de verhuurkalender van ons huis.

Voor meer informatie over de huurprijzen van deze woning en de beschikbaarheid dit vakantiehuis c.q. Villa in de Gard dan kunt u de Nederlandse eigenaar een e-mail sturen of zijn eigen website bezoeken. U kunt hiervoor op de volgende link klikken: De website van de eigenaar bezoeken. Klik hier!

Heeft u ook een vakantievilla te huur in de Gard? (Uzege). Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw huis verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Vakantie villa Uzès huren of verhuren
doet u op vakantiehuis-frankrijk.nl

De website waar u uw huis in Frankrijk kunt vinden
(Location maison pour vacances en France)

 Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren |  Vakantiehuizen te huur zoeken| FAQ | Info | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren |
vakantiewoning verkopen | Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Vakantiehuis Frankrijk links |
Lastminutes | Huizen Frankrijk te koop