|
|
Vakantiewoning Dordogne huren?
Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl
De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantieboerderij in Zuidwest Frankrijk in de omgeving van Les Eyzies, Sarlat en Bergerac.
Indien u interesse heeft om dit vakantiehuis in de plaats Le Buisson de Cadouin te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de Nederlandse eigenaar van deze vakantiewoning in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Zuid Frankrijk (Aquitaine)
 |
Omschrijving van de woning |
 |
|
De vakantieboerderij heeft
vier slaapkamers (4 - 10 personen), 2 badkamers een met bad en een met massagedouche, 3 toiletten, grote woonkamer
grote woonkamer met openhaard en grote luxe keuken. Zeer groot overdekt terras. Geheel centraal verwarmd.
La Filolie ligt op 2 km afstand van de Dordogne rivier in een gebied dat rijk is aan historie. Het huis heeft een oppervlakte van ca. 200 M2 en is zeer luxe ingericht. De achterzijde van het landgoed grenst aan het fôret de la Bessède met vele wandelmogelijkheden. Aan de voorzijde van het huis heeft u een prachtig uitzicht over de Dordogne vallei.
Het privé zwembad heeft een afmeting van 12*6m en heeft een diepte van 70 cm tot 2,20 m en een
elektrische verwarming, waardoor de temperatuur ook in het voor- en na-seizoen minstens 26°C is. Het zwembad is voorzien van een security-cover.
De privé all-weather tennisbaan ligt 30 meter van het huis en heeft de
officiële afmetingen.
Het is een kindvriendelijke vakantiewoning. Uw kind of kinderen kunnen er fijn spelen. Huisdieren (honden, katten) zijn in principe toegestaan. U dient wel eerst met de eigenaar te overleggen. Uw huisdier, hond of kat is
welkom.
|
Het huis in omgeving van: Les Eyzies, Sarlat en Bergerac
 |
Regio: Aquitaine
Departement:
Dordogne |
 |
 La Filolie ligt precies tussen de plaatsen Le Buisson en Cadouin. Ongeveer 2 km van de Dordogne rivier.
De dorpjes Belves, Monpazier, Limeuil (waar de Dordogne en de Vezere bij elkaar komen) en Beaumont liggen op een afstand van 5 tot 15km. Cadouin met zijn historische abdij ligt 30 minuten loopafstand door het bos.
Le Buisson (2 km) heeft een markt op iedere vrijdag en er zijn ongeveer alle winkels zoals een bank, postkantoor, een bioscoop, diverse bakkers en slagers, cafés en restaurants. Het heeft ook een station zodat het eenvoudig is te reizen naar Sarlat (25Km), Bergerac (30km) en Bordeaux. Er kan kano worden gevaren, er zijn op 8 km afstand golfbanen en er zijn in Le Bugue en Siorac (ca. 9km) grote supermarkten.
Alles-sur-Dordogne (4 km) heeft een grote manege waar paard kan worden gereden langs de Dordogne.
|
De vakantiewoning in Le Buisson de Cadouin huren
 |
Info huur / verhuur van deze woning in de regio Aquitaine. |
 |
|
 4 personen of minder
15% korting (niet in hoog seizoen)
en
10% korting voor 5 personen (niet in hoog
seizoen). Zwembad verwarmd van
half mei tot eind september en later op aanvraag Voor (lange) weekeinden of speciale periodes prijzen op aanvraag. Prijzen inclusief schoonmaakkosten, beddengoed en handdoeken excl. toeristenbelasting en verwarmingskosten
van het huis.
1/2 deel vooruitbetaling
10 weken voor aankomst betaling van de volledige som 300 Euro borg
Aankomsttijd na 16.00 uur en vertrek voor 10.00uur
Voor meer informatie over de huurprijzen van
deze woning en de beschikbaarheid dit
vakantiehuis c.q. in de kunt u de Nederlandse
eigenaar een e-mail sturen of zijn eigen website
bezoeken.
|
U kunt hiervoor op de volgende links klikken:
Bekijk a.u.b. onze
verhuur kalender voor beschikbaarheid.
Het
fotoalbum van ons vakantieverblijf kunt u hier vinden.
E-MAIL KLIK HIER
De website van de eigenaar bezoeken.
Klik hier!
Indicatie huurprijzen:
Laagseizoen: 765 euro per week
Voor- en naseizoen: 1200 euro per week
Hoogseizoen: 2015 euro per week
Roken is alleen buiten toegestaan.
|
|
|