|
|
Een huis in de Correze kopen?
|
Deze pagina maakt deel uit van de website van
www.vakantiehuis-frankrijk.nl
De website van en voor particuliere huiseigenaren voor de verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van dit leuk gelegen vakantiehuis in Zuid-Frankrijk in de omgeving van Pompadour, Brive en Objat.
Indien u interesse heeft om deze woning in Pompadour te kopen dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de makelaar van deze vakantiewoning in het departement Correze.U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Midden-Frankrijk (Limousin)
|
Vakantie woning in Pompadourte koop:
|
 |
Omschrijving van de woning in Pompadour
|
 |
|
Een zeer charmant ensemble, bestaande uit een gezellige, geheel gerenoveerde woning in natuursteen, mobile-home met gastenverblijf, oude broodoven, ruime garage en een kleine schuur in natuursteen. Dit alles op 9680 m² land.
Indeling woning
Begane grond: entrée, woonkamer van 24,5 m² met houtkachel, mooie keuken van 22,5 m² met ook een houtkachel en een badkamer. Kelder van 44 m².
Etage: overloop van 9 m², wc, twee slaapkamers van 23 m² en 16,5 m². Elektrische verwarming.
Het huis is recentelijk gerenoveerd en is voorzien van nieuwe elektra, dubbele beglazing, nieuwe septic-tank, nieuw dak, nieuw leiding werk, ramen, deuren, vloeren etc. ADSL is mogelijk!
Het geheel heeft veel mogelijkheden!
Zeer rustige situatie met een buurman op 500 meter. Prachtig panoramisch uitzicht!
Pompadour met alle voorzieningen op maar 5 minuten.
|
|
Het huis in de omgeving van: Pompadour, Brive en Objat.
|
 |
Regio: Limousin Departement : Correze
|
 |
De Corrèze is het zuidelijkste departement van de regio Limousin, het groene hart van Frankrijk. De Corrèze ligt aan de voet van het Centraal Massief en biedt een afwisselend landschap van heuvels, rivieren en meertjes. Naar het oosten toe ligt de bergketen “de Monédières” met zijn mooie vergezichten en de uitgestrekte hoogvlakte van het plateau “de Millevaches” (1000 meren).
Meer naar het zuiden liggen dichtbeboste heuvels die worden doorsneden door de rivier de Dordogne. Onze streek staat bekend om zijn appelboomgaarden (Franse Golden) perzikboomgaarden, tamme kastanjes, walnoten, frambozen, bessen en aardbeienplantages. Op kleine schaal wordt wijn geproduceerd. Elke oogst is een goede reden voor een dorpsfeest! Bovendien kunt u regelmatig aanschuiven aan de tafels van de avondmarkt, om samen met de bevolking de plaatselijke producten te proeven! De Corrèze is nog niet ontdekt door het massatoerisme en heeft zijn authentieke karakter behouden.
Het departement is rijk aan vele charmante dorpen, waaronder een aantal met het predicaat “un des plus beaux villages de France”. Ze hebben hun echte plattelandssfeer behouden.
Diverse kastelen en interessante bouwwerken resten uit de oude historie. Een aantal is opengesteld voor publiek en zeker de moeite waard. In de zomer zijn diverse bekende tuinen opengesteld voor publiek en worden feesten, rommelmarkten en muziekuitvoeringen georganiseerd.
Ook voor kajakken, zwemmen, vissen, paardrijden en golfen, kunt u terecht op redelijke afstand van de camping. Voor winkelcentra, terrasjes en het uitgaansleven kunt u terecht in de steden Brive en Limoges.
De Corrèzianen zijn hard bezig met de verdere ontwikkeling van hun departement, op cultureel, toeristisch en sportief vlak.
U zult zich, net als wij, snel thuis voelen in dit vriendelijke land met zijn zuivere lucht, weldadige rust en gastvrije bevolking.
|
|
Het huis in Pompadour kopen.
|
 |
Koop / verkoop informatie van dit huis in Pompadour.
|
 |
Dit huis staat ook op onze site onder het referentienummer: 10-611 M met meer foto's en informatie!
Vraagprijs 227.100
Voor meer informatie kunt u contact opnemen:
Van den Berg Immobilier
9, Avenue Jean Lascaux
19130 OBJAT
France
+33 (0)5 55 25 28 00
stefan@francehouses.com
En voor ons gehele aanbod (+ 450 objecten !): www.francehouses.com
E-mail de eigenaar: Klik hier
|
|
Heeft u ook een vakantiehuis te koop in Midden-Frankrijk ? Of ergens anders in Frankrijk?
En wilt u uw huis verkopen of verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op
www.vakantiehuis-frankrijk.nl
|
|
Zeer charmant ensemble met een gezellig gerenoveerde woning.
|
|
De website waar u uw huis in Frankrijk kunt kopen en huren!
(Onroerend goed kopen in Frankrijk, IMMO Frankrijk te koop, Immo France a vendre, Real Estate France for sale) |
| |