|
|
Een huis in de Allier kopen?
|
Deze pagina maakt deel uit van de website van
www.vakantiehuis-frankrijk.nl
De website van en voor particuliere huiseigenaren voor de verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van dit leuk gelegen vakantiehuis in Zuid-Frankrijk in de omgeving van Saint Pourçain, Moulins en Vichy. Dit huis wordt verkocht via een nederlands sprekende makelaar/bemiddelaar in Frankrijk. Indien u interesse heeft om deze woning in Montviq te kopen dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de verkoper van deze vakantiewoning in het departement Allier. U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantiewoning in Midden-Frankrijk (Auvergne)
|
Vakantie woning in Montviq (Auvergne) te koop:
|
 |
Omschrijving van de woning in Montviq
|
 |
|
Het huis kan bewoond worden, maar hier en daar wat opfriswerk kan geen kwaad.Het is een leuk huis met een ruime keuken-eetkamer 30 m², balkenplafond, schouw, kamer eveneens met een schouw 25 m², slaapkamer, badkamer . Boven zijn er 3 slaapkamers en een klein kamertje of dressing. Centrale verwarming op olie. Tuin bij het huis ongeveer 2000 m²
|
|
Het huis in de omgeving van: Saint Pourçain, Moulins en Vichy. (Auvergne)
|
 |
Regio: Auvergne Departement : Allier
|
 |
In de nabijheid zijn talloze routes om te wandelen en te fietsen. Men kan leuke stadjes bezichtigen, wijnstadjes zoals St Pourçain, Vichy een leuk kuuroordstadje.
Het park "le Pal" is ook leuk voor jong en oud.
|
|
Het huis in Montviq kopen.
|
 |
Koop / verkoop informatie van de makelaar/bemiddelaar voor dit huis in Montviq.
|
 |
De prijs is met inbegrip van de makelaarskosten. Wij verzorgen het op naam zetten van de nutsbedrijven en helpen met verzekering en de bank.
E-mail de verkoper: Klik hier
|
|
Heeft u ook een vakantiehuis te koop in Midden-Frankrijk (Auvergne) ? Of ergens anders in Frankrijk?
En wilt u uw huis verkopen of verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op
www.vakantiehuis-frankrijk.nl
|
|
Verkoop leuk huis met tuin 2000 m²,gelegen in een gehuchtje
|
|
De website waar u uw huis in Frankrijk kunt kopen en huren!
(Onroerend goed kopen in Frankrijk, IMMO Frankrijk te koop, Immo France a vendre, Real Estate France for sale) |
| |