Verkoopboerderij met 2 huizen, schuren, bijgebouwen, 3.80 ha

MENU

U kunt hier een bericht versturen aan de verkoper van dit huis in de Allier.

U kunt hier aanvullende informatie vinden over dit huis in de Allier in Zuid-Frankrijk.

U kunt hier naar de startpagina gaan van vakantiehuis-frankrijk.nl voor meer vakantiehuizen in Frankrijk die te koop of te huur zijn.

Een huis in de Allier kopen?

Huis te koop in de Allier. U kunt het huis in de Auvergne kopen via een Nederlandse makelaar. Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De website van en voor particuliere huiseigenaren voor de verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in Frankrijk.

Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van dit leuk gelegen vakantiehuis in Zuid-Frankrijk in de omgeving van Moulins, Montluçon en Vichy.
Dit huis wordt verkocht via een nederlands sprekende makelaar/bemiddelaar in Frankrijk. Indien u interesse heeft om deze woning in Saint Hilaire te kopen dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de verkoper van deze vakantiewoning in het departement Allier.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantiewoning in Midden-Frankrijk (Auvergne)

Vakantie woning in Saint Hilaire (Auvergne) te koop:

Omschrijving van de woning in Saint Hilaire

Huis Allier te koop. U kunt het huis in de Auvergne kopen van een Nederlandse makelaar.

Het is een heel complex aan het eind van een rustig weggtje, rondom prachtig uitzicht, er zijn tal van mogelijkheden. Van de huizen is er één redelijk recent ( 30 jaar ) met grote keuken, ruime kamer, 5 grote slaapkamers,1 badkamer, een opfrisbeurt is voldoende om dit huis weer fijn te bewonen. Het 2 ° huis is een echte longère dat gerenoveerd moet worden, maar het is zeker geen ruïne. Hiernaast een mooi bijgebouw, dat heel goed te verbouwen zou zijn in gîte.De overige gebouwen: een traditionele schuur,een stal en 2 open loodsen voor materiaal. Het land ligt aangrenzend aan de gebouwen. Er zijn enorme mogelijkheden

Het huis in de omgeving van: Moulins, Montluçon en Vichy. (Auvergne)

Regio: Auvergne Departement : Allier

Huis Auvergne te koop. U kunt het huis in Saint Hilaire kopen van een Nederlands sprekende makelaar. In de nabijheid zijn veel bossen , leuk om te wandelen of te fietsen. Vele oude stadjes zoals Vichy, Bourbon l'Archambault met hun kuuroord. Het pretpark le Pal is elk jaar opnieuw een leuk uitstapje. En s'zondags de brocante, een mooie ontmoetingsplaats voor de sociale contacten.

Het huis in Saint Hilaire kopen.

Koop / verkoop informatie van de makelaar/bemiddelaar voor dit huis in Saint Hilaire.

Vakantiehuis te koop in de Allier. U kunt het huis in de Auvergne kopen. De prijs 215 000 E is met inbegrip van de makelaarskosten. Wij verzorgen het op naam zetten van de nutsbedrijven, eventueel het regelen van een bankrekening of verzekering.
E-mail de verkoper: Klik hier

U kunt hier uw vakantiewoning in Frankrijk aanmelden. Heeft u ook een vakantiehuis te koop in Midden-Frankrijk (Auvergne) ? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw huis verkopen of verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Verkoopboerderij met 2 huizen, schuren, bijgebouwen, 3.80 ha

De website waar u uw huis in Frankrijk kunt kopen en huren!

(Onroerend goed kopen in Frankrijk, IMMO Frankrijk te koop, Immo France a vendre, Real Estate France for sale)

 

Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren | Vakantiewoning kopen | Zoekmachine vakantiewoning Frankrijk | FAQ | Info | vakantiewoningen zoeken met de kaart | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren | vakantiewoning verkopen | Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Vakantiehuis Frankrijk links | Vakantiewoningen in Frankrijk te huur | Vakantiehuizen Auvergne te koop | Vakantiehuizen Allier te koop