Te koop 60 km Bordeaux prachtige villa, grote tuin, 380 000 E

MENU

U kunt hier een bericht versturen aan de verkoper van dit huis in de Gironde.

U kunt hier aanvullende informatie vinden over dit huis in de Gironde in Zuid-West-Frankrijk.

U kunt hier naar de startpagina gaan van vakantiehuis-frankrijk.nl voor meer vakantiehuizen in Frankrijk die te koop of te huur zijn.

Een huis in les Landes kopen?

Huis te koop in de Gironde. U kunt het huis in de Aquitaine kopen via een Nederlandse makelaar. Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De website van en voor particuliere huiseigenaren voor de verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in Frankrijk.

Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van dit leuk gelegen (vakantie )huis in Zuid-West-Frankrijk in de omgeving van Bordeaux, Mont de Marsan en Biscarosse. Dit huis wordt verkocht via een nederlands sprekende makelaar/bemiddelaar in Frankrijk. Indien u interesse heeft om deze woning in Aquitaine te kopen dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de verkoper van deze vakantiewoning in het departement Gironde.U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantiewoning in Zuid-Frankrijk (Aquitaine)

Vakantie woning in Aquitaine (Pissos) te koop:

Omschrijving van de woning in Aquitaine

Huis Gironde te koop. U kunt het huis in de Aquitaine kopen van een Nederlandse makelaar.

Het huis is bijna gelijkvloers met een ruime hal en gang, gezellige keuken met deuren naar terras, grote bijkeuken met cv ketel en douche, eetkamer met aansluitend de salon met zijn open haard, fijne ruime vertrekken heerlijk koel in de zomer, er zijn 5 slaapkamers beneden en 2 badkamers, boven nog 1 slaapkamer met badkamer.Overal dubbele beraming, cv op gas.
In de tuin staat een dependance met garage en houtopslag. De ruim 6 ha eigen grond , waarvan een gedeelte park met eeuwen oude platanen, ligt bij het huis, de grens wordt gevormd door een rivier waar s'zomers watersport wordt bedreven.

Het huis in de omgeving van: Bordeaux, Mont de Marsan en Biscarosse. (Pissos)

Regio: Aquitaine Departement : Gironde

Huis Aquitaine te koop. U kunt het huis in Aquitaine kopen van een Nederlands sprekende makelaar. In de nabije omgeving is de rivier die het eigen terrein begrenst, men kan daar kanooen , kajak, prachtige natuur. Op ongeveer 60 km afstand is Biscarosse met de kilometers lange stranden, ondanks het toerisme toch relatief rustig. Bordeaux ligt ook op 60 km, een prachtige stad met een grote verscheidenheid van bezichtigingsmogelijkheden. Men kan natuurlijk fietsen, wandelen, er zijn volop leuke dorpen met restaurantjes waar men heerlijk eet.

Het huis in Aquitaine kopen.

Koop / verkoop informatie van de makelaar/bemiddelaar voor dit huis in Aquitaine.

Vakantiehuis te koop in de Gironde. U kunt het huis in de Aquitaine kopen. De vraagprijs is 380 000 E, eventueel kunnen de meubels overgenomen worden. Het is een heerlijk ruim familiehuis waar je weer helemaal tot rust komt . 
E-mail de verkoper: Klik hier

U kunt hier uw vakantiewoning in Frankrijk aanmelden. Heeft u ook een vakantiehuis te koop in Zuid-Frankrijk (Pissos) ? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw huis verkopen of verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Te koop 60 km Bordeaux prachtige villa, grote tuin, privicy

De website waar u uw huis in Frankrijk kunt kopen en huren!

(Onroerend goed kopen in Frankrijk, IMMO Frankrijk te koop, Immo France a vendre, Real Estate France for sale)

 

Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren | Vakantiewoning kopen | Zoekmachine vakantiewoning Frankrijk | FAQ | Info | vakantiewoningen zoeken met de kaart | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren | vakantiewoning verkopen | Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Vakantiehuis Frankrijk links | Vakantiewoningen in Frankrijk te huur | Vakantiehuizen Aquitaine te koop | Vakantiehuizen Gironde te koop