VAKANTIE IN DE TARN ET GARONNE:
2 gîtes/vakantiehuizen in rustige omgeving met prachtig groot zwembad, in zonnig ZW-Frankrijk.

MENU


KLIK HIER voor het versturen van een bericht aan de eigenaar of beheerder van dit huis in de Tarn et Garonne (Zuid Frankrijk)

Wanneer u meer vakantiehuizen Tarn et Garonne of elders in Frankrijk wilt bekijken dan kunt u hier naar de Startpagina / HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Klik hier voor huurprijzen en beschikbaarheid voor de jaren 2010, 2011 en 2012.

Zoeken met trefwoorden naar alle vakantie-huizen op deze website?

Vakantiehuis: 2 gîtes/vakantiehuizen in rustige omgeving met prachtig groot zwembad, in zonnig ZW-Frankrijk te huur voor uw vakantie in Tarn et Garonne (Frankrijk).

Huis in de Tarn et Garonne huren?

Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiehuizen in geheel Frankrijk. Hier kunt u thans meer dan 1.300 particuliere huizen vinden.

Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Zuid-West Frankrijk in de omgeving van Villeneuve-sur-Lot, Agen en Montauban die u particulier wordt aangeboden.
Indien u interesse heeft om dit vakantieverblijf in Valeilles / Montaigu-de-Quercy te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantieverblijf in de Tarn et Garonne.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze accomodatie in Zuid Frankrijk (Midi Pyrenees). Deze streek staat ook bekend als Quercy.

Indicatieve huurprijzen per week vanaf: Laagseizoen: € 250, Voorseizoen/Naseizoen: € 300, Hoogseizoen: € 400.
De advertentie van deze accomodatie is 4303 keer bekeken.

Wanneer u op de onderstaande link klikt dan krijgt u te zien wanneer het huis in Valeilles / Montaigu-de-Quercy vrij is om te huren. U krijgt dan ook de exacte huurprijs te zien en eventuele bijzonderheden over de huur periode.

Te huur in 2010
Te huur in 2011.

Verhuur vakantiehuis info


Vakantie woning in de Tarn et Garonne te huur:

Omschrijving van de woning geschikt voor 4 personen.
Vakantiehuis: 2 gîtes/vakantiehuizen in rustige omgeving met prachtig groot zwembad, in zonnig ZW-Frankrijk voor uw vakantie huren in Midi Pyrenees.Côte de Fumel is een ruim 2 eeuwen oude voormalige boerderij, gelegen op de helling van een heuvel, met fraai uitzicht in een rustige omgeving en nog niet door het massatoerisme ontdekt. Het beschikt over 3 ha. grond: half bos, half grasland. Er zijn op het terrein 2 gîtes. 
De grootste is de "VANNERIE", de vroegere mandenmakerij (zie de foto hiernaast). Geschikt voor 2 personen of een stel met 2 kinderen.
Indeling: woonkamer (met 2 bedbanken), eethoek, keukenhoek, ouderslaapkamer met lits-jumeaux bed 2 x 80 x 190 cm, en badkamer met douche, wastafel en toilet.  
Het 2e vakantieverblijf is de "JARDINERIE", een zgn. chalet en hoger op de heuvel gelegen (zie de foto hieronder). Dit eenvoudiger verblijf is voor 2 personen geschikt: 1 ruim woon-/slaapverblijf met 2 bedden en gezellige inrichting, buiten een zomerkeuken en overdekt terras. Het sanitair van de Jardinerie ligt op 50 m afstand te bereiken via een stenen trap.                                                                           
Gasten van beide vakantiehuizen kunnen genieten van het prachtig gelegen grote zwembad (13 m x 6 m), waar ligbedden en parasols op u wachten.
Op de voormalige boerderij "Cote de Fumel" woont een Nederlands echtpaar die u op de dag van aankomst welkom heet en u uw privacy gunt, maar indien nodig, u graag met raad en daad wil bijstaan. Voor veel meer foto's van Cote de Fumel kijkt u even op de volgende website: www.meandervakantiewoningen.nl bij Vannerie of Jardinerie.
Op het grote terrein is ook nog een kleine camping voor maximaal 6 tenten/caravans. Op dit terrein is evt. ook nog een luxe caravan met grote voortent te huur met nieuw sanitair-blok.        
Côte de Fumel is heel geschikt om uw vakantie door te brengen, evt. samen met familie/vrienden in de 2 gîtes én op de camping. Het is een heerlijke onthaastende omgeving met veel natuurschoon, vogels en mooie bloemen. 

              

Uw vakantiewoning in dep. Tarn et Garonne.
in de omgeving van: Villeneuve-sur-Lot, Montauban en Agen.

Regio: Midi Pyrenees Departement: Tarn et Garonne
Vakantiehuis: 2 gîtes/vakantiehuizen in rustige omgeving met prachtig groot zwembad, in zonnig ZW-Frankrijk vakantie verhuur in Tarn et Garonne.Er zijn musées des beaux arts in Villeneuve, Agen, Cahors en Montauban, talloze artistieke en culturele manifestaties in vele plaatsen rondom Valeilles. Ook musea betreffende de regionale landbouwproducten (musée du fois gras, du pruneaux), wijnproeverijen. Er zijn in de omgeving grotten, kastelen, bastides, zwemwater, visvijvers, rivieren (Lot, Tarn, Garonne), kinder-speel/klimpark, natuur-educatie; nabij zijn diverse restaurants van chic tot gewoon leuk c.q. geschikt voor kinderen. De dichtstbijzijnde winkels zijn op 5 km.
Op het terrein van Cote de Fumel zijn behalve het zwembad meerdere voorzieningen zoals een ontmoetingsruimte met Ned. tv., een grote bbq met (overdekte) buitenkeuken en eetruimte. Voor de kinderen zijn er diverse speelvoorzieningen zoals een schommel en zandbak. In de periode mei-juli bloeien hier ca. 13 soorten wilde orchideeën.

Het huis in Valeilles / Montaigu-de-Quercy huren

Info huur / verhuur van deze woning in de regio Midi Pyrenees
Vakantiehuis: 2 gîtes/vakantiehuizen in rustige omgeving met prachtig groot zwembad, in zonnig ZW-Frankrijk vakantie verhuren in Valeilles / Montaigu-de-Quercy. Indicatie huurprijs per week: Laagseizoen: € 250, Voorseizoen/Naseizoen: € 300, Hoogseizoen: € 400.

Côte de Fumel is zeer geschikt om te "onthaasten" en om bij te komen van het drukke bestaan in Nederland mede door de aangename ambiance en de geboden gastvrijheid. We verhuren de gîtes en caravan in principe per week, van zaterdagmiddag 14 uur tot zaterdagmorgen 10 uur.                                 
Borgsom € 50,00; Eindschoonmaak € 25,00; Bed- en badgoed kan worden gehuurd à € 10,00 p.p. 
Prijzen van de gite:
"Vannerie":  hoogseizoen (juli en augustus) € 400,00 en laagseizoen € 300 
"Jardinerie": hoogseizoen (juli en augustus) € 275,00 en laagseizoen € 200 
Caravan: € 325 en € 225 per wk.                                                                    

Wanneer u op de onderstaande link klikt dan krijgt u te zien wanneer het huis in Valeilles / Montaigu-de-Quercy vrij is om te huren. U krijgt dan ook de exacte huurprijs te zien en eventuele bijzonderheden over de huur periode.

Te huur in 2010
Te huur in 2011.

Verhuur vakantiehuis info

U kunt de eigenaar/beheerder via de volgende link een e-mail sturen voor het aanvragen van meer informatie of reservatie van het vakantieverblijf. E-MAIL KLIK HIER

Heeft u ook een vakantiehuisje te huur in Tarn et Garonne (Midi Pyrenees)? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw vakantiewoning verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Een vakantiehuis Tarn et Garonne huren of verhuren
doet u op vakantiehuis-frankrijk.nl

Zoeken op deze site:  

De website waar u uw vakantiehuis Midi Pyrenees kunt vinden
(Location Valeilles / Montaigu-de-Quercy, maison pour vacances en France)

Dit vakantieverblijf in Zuid-West Frankrijk wordt u door de eigenaar/beheerder rechtstreeks aangeboden. De gegevens van deze accomodatie op onze website zijn online door de eigenaar ingevoerd. Vakantiehuis-Frankrijk.nl heeft deze accommodatie niet bezocht en kan niet controleren of de inhoud van de advertentie (on)volledig is.