Accomodatie Vogezen (Chalet wintersport, Landgoed met gemeenschappelijk zwembad) in Vosges te huur

MENU

U kunt hier een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantiehuis in de Vosges (Vogezen)

Wanneer u meer huizen in de Vosges (Vogezen) wilt bekijken dan kunt u hier naar de HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Deze accomodatie in de Vogezen is te huur.Vakantiewoning Vosges (Vogezen) huren?

Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Noordoost Frankrijk in de omgeving van Gerardmer, Colmar en Straatsburg.
Indien u interesse heeft om dit vakantiehuis in de plaats Bois-de-champ te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de Nederlandse eigenaar van deze vakantiewoning in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Noord Frankrijk (Lorraine)

DIT VAKANTIEVERBLIJF IS NIET MEER IN DE VERHUUR. BEZOEK ONZE VAKANTIE WEBSITE VAKANTIEHUIS-FRANKRIJK.NL VOOR DE MEER DAN 1.000 ANDERE VAKANTIEHUIZEN!

OF KLIK OP DE VOLGENDE LINK VOOR DE VOGEZEN


Vakantie woning in de Vogezen te huur:

Omschrijving van de woning

U kunt voor uw vakantie deze accomodatie in de Vogezen huren.

Het chalet in de Vogezen is geschikt voor 4 personen, met terras voorzien van luxe stoelen en parasol en uitzicht over weilanden en bossen, badkamer met douche en w.c. keuken met oven en magnetron.

De accomodatie heeft twee slaapkamers met vaste kasten. woonkamer met stereo en televisie met Nederlandse zenders via de schotel. Op het terrein bevindt zich een zwembad (4.5 meter doorsnee 1 meter diep) met terras, volleybalveld en speeltuintje, boomhut en een aantal beekjes met helder hard stromend water, leuk om in te spelen.

De vakantie accomodatie in omgeving van: Gerardmer, Colmar en Straatsburg
(Vogezen)

Regio: Lorraine Departement: Vosges (Vogezen)

In de omgeving van dit vakantiehuis in de Vogezen is veel te zien.

Het huis in de Vogezen bevindt zich in het grootste aan een gesloten bosgebied van west europa! De wandel en fietsmogelijkheden zijn eindeloos, waar kunt u nou nog een paar uur door het bos wandelen zonder een mens tegen te komen? Als u wilt mountenbiken dan biedt dit gebied de ultieme uitdaging!

Op 20 min. rijden bevindt zich een pretpark voor de kleinere kinderen (4 tot 16 jaar) erg leuk en niet druk. Gerardmer is een half uur rijden en biedt alle mogelijke watersport mogelijkheden. Straatsburg en Colmar zijn mooie plaatsen in de Vogezen met veel terrassen en cultuur, en leuke winkeltjes.
Verder heeft dit gebied veel oorlogsleed meegemaakt en zijn er veel plaatsen die daar nog aan gedenken, zoals concentratiekamp Struthof, en loopgraven uit de eerste wereld oorlog.

Supermarkten en bakkers zijn op ongeveer 6 kilometer van het huis dit geld ook voor leuke restaurantjes.

U krijgt bij het huren een hele lijst van wat er allemaal te doen is en precies waar.

De vakantiewoning in Bois-de-champ huren

Info huur / verhuur van deze woning in de regio Lorraine.

U kunt voor uw zomer en wintervakantie deze accomodatie huren.

Zwembad 4.5 meter doorsnee 1 meter diep, volleybalveld, pingpongtafel,speeltuintje voor de kinderen, en 4 hectare terrein met boomhut en beekjes zijn voor algemeen gebruik van de drie woningen die zich op het terrein bevinden.
Ik geloof nog in het goede van de mensen dus een borg is niet nodig, wel dient u de helft van de huursom van te voren te betalen en twee weken voor de huurperiode de rest betalen. eind schoonmaak dient u zelf te doen, en vaat/theedoeken, en bedden linnen moet u zelf meenemen.

Voor meer informatie over de huurprijzen van deze woning en de beschikbaarheid dit vakantiehuis c.q. chalet in de Vogezen dan kunt u de Nederlandse eigenaar een e-mail sturen of zijn eigen website bezoeken. U kunt hiervoor op de volgende links klikken:

Heeft u ook een vakantiehuisje te huur in de Vosges (Vogezen)? Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw accomodatie verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Accomodatie Vogezen te huur

De website waar u uw accomodatie in Frankrijk kunt vinden
(Location maison pour vacance en France)

Contact | Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren | Vakantiewoning kopen | Zoekmachine vakantiewoning Frankrijk | FAQ | Info | vakantiewoningen zoeken met de kaart | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren | vakantiewoning verkopen | Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Vakantiehuis Frankrijk linkpagina