Chambres d'Hotes Bourgogne (Bourgonje) vakantiehuis te huur

MENU

U kunt hier een e-mail sturen aan de eigenaar van dit vakantiehuis in de Saône et Loire (Bourgogne)

Wanneer u meer huizen in de Saône et Loire (Bourgogne) wilt bekijken dan kunt u hier naar de HomePage van vakantiehuis-frankrijk.nl

Vakantiewoning Saône et Loire (Bourgogne) huren?

Deze pagina maakt deel uit van de website van www.vakantiehuis-frankrijk.nl De site voor verhuur en verkoop van franse vakantiewoningen in Frankrijk.
Op deze pagina krijgt u een korte omschrijving van deze vakantiewoning in Midden Frankrijk in de omgeving van Luzy, Autun en Etang-sur-Arroux.
Indien u interesse heeft om dit vakantiehuis in Saint-Didier-sur-Arroux te huren dan kunt u via het menu aan de linker kant van het scherm een e-mail sturen aan de Nederlandse eigenaar van deze vakantiewoning in Frankrijk.
U krijgt dan alle informatie die u nodig heeft voor uw vakantie en deze vakantiewoning in Midden Frankrijk (Bourgogne)


Vakantie woning Chevannes:

Omschrijving van de chambres

Deze chambres d'hotes in de Bourgogne zijn te huur.

Onze Chambres d'Hotes heeft 4 slaapkamers op de 1e verdieping.

De kamers 1+2: 2x2 persoonskamer met gedeeld sanitair op de gang (douche, wastafel en aparte toilet)

Kamer 3: 2 persoonskamer met eigen sanitair(douche,wastafel en toilet).

Kamer4:3 persoonskamer met eigen sanitair als k.3 Kinderen tot 4 jr. gratis (bij ouders op de kamer), ledikantje wordt op aanvraag geplaatst.

Elke kamer heeft zijn eigen zitje, is inclusief. bed-en badgoed en heeft een fantastisch uitzicht over ons grondgebied (4ha).

Beneden bevindt zich de gezellige grote eetkeuken waar een heerlijk uitgebreid ontbijt voor u klaarstaat.

De Chambres d'Hotes in omgeving van: Luzy, Autun en Etang-sur-Arroux
(Bourgogne)

Regio: Bourgogne Departement: Saône et Loire

De omgeving van de chambres d'hotes in de regio Saone et Loire die te huur zijn.

Ons huis in de Bourgogne ligt op 500 meter van de N-81 de doorgaande route naar het zuiden aan de binnenrand van het natuurpark de Morvan, tussen Autun (18km) en Luzy(15km).
Tussen ons huis en de molen stroomt een aftakking (watertje) van het riviertje de Braconne, die weer langs ons grondgebied (ruim 4ha) stroomt waar de forellen zwemmen waarop u kunt vissen (eenvoudige hengels zijn aanwezig).

Langs de Braconne is een klein zand- strandje waarop het heerlijk zonnen is en de vogels te begluren o.a. het ijsvogeltje.
Om de omgeving te verkennen verhuren wij mountainbikes.

Op 10 km ligt de Mont Beuvray een 820m. hoge berg waar zich aan de voet een museum bevindt over de Keltische Cultuur en via een pad naar boven komt u langs de archeologische opgravingen van de oude stad Bibracte en op de top een werelds uitzicht waarbij u met helder weer de Mont Blanc kan zien. Op 8 km de Tempel van de 1000 Boeddha's, de eerste Himalayaanse Tempel in Europa.

Autun met zijn vele bezienswaardigheden o.a. de Kathedraal, de Tempel van Janus, het Romeins theater en nog veel meer. Hier in de Bourgogne 2x per week de markt in het centrum en de vele winkeltjes. Op 5 km een goed restaurant l'ecole de Buissonniere.

Op 3 km een natuurmeer waar u kunt zwemmen en ga zo maar door.

De chambres d'hotes in Saint-Didier-sur-Arroux

Info huur / verhuur van de chambres in de Saone et Loire.

Wilt u ook chambres d'hotes in de Bourgogne huren?

Onze kamers (chambres) zijn per nacht te huur, bij verblijf langer dan 3 nachten, gaat er 5% korting van de totaalprijs af. Bij verblijf langer dan drie nachten dient er 25% van de totaalsom, 4 weken voor aanvang van de huurperiode ingaat vooruit voldaan te worden, wat tevens voor ons als bevestiging geldt.

U kunt reserveren per tel. vanuit Nederland. 00333.85.82.37.80 vanuit Frankrijk, 03.85.82.37.80 of per email: KLIK HIER

De kosten per kamer variëren tussen de 45 en 55 euro per kamer per nacht voor 2 personen inclusief ontbijt. Kinderen tot 1 jaar slapen gratis mits in een eigen meegebracht bedje.

Bij verblijf langer dan 3 nachten, 5% korting op de totaalsom.

Ons huis is uitermate geschikt om er een weekendje of 'n paar dagen uit te zijn, weg van de drukte, stress en om weer even bijtanken. Het is hier echt fantastisch volgens gasten die hier al een paar maal eerder geweest zijn.

Voor meer informatie over de huurprijzen van deze woning en de beschikbaarheid dit vakantiehuis c.q. chambres d'hotes in de Bourgogne dan kunt u de Nederlandse eigenaar een e-mail sturen of zijn eigen website bezoeken.

Heeft u ook een huisje te huur in de Bourgogne? (Chevannes). Of ergens anders in Frankrijk? En wilt u uw chambres d'hotes  verhuren en ook zo snel op het internet gevonden worden? Meldt u dan aan op www.vakantiehuis-frankrijk.nl

Kamerverhuur in Bourgogne

De website waar u uw huis in Frankrijk kunt vinden
(Location maison pour vacances en Bourgogne)

Adverteren | Advertenties huren | Advertenties kopen | Vakantiewoning huren | Vakantiewoning kopen | Zoekmachine vakantiewoning Frankrijk | FAQ | Info | vakantiewoningen zoeken met de kaart | Uw vakantiewoning en de franse fiscus | vakantiewoning verhuren | vakantiewoning verkopen | Vakantiehuizen Frankrijk aanmelden | Vakantiehuis Frankrijk linkpagina